Aktualności

13.10.2016

Ciekawostki podczas Targów RTE

Felgi, opony, montażownice, wyważarki, kompresory to tylko niektóre z produktów prezentowanych podczas drugiej edycji Międzynarodowych Targów Opon i Gumy RTE w Targach Kielce

Oferta firmy DISLA podczas Targów RTE 2016
Oferta firmy DISLA podczas Targów RTE 2016

Po raz drugi Targi RTE przyciągnęły do Kielc wielu polskich i zagranicznych wystawców, którzy przedstawiali szeroką ofertę swoich przedsiębiorstw.

Jedną z firm obecnych podczas tegorocznej edycji jest DISLA Polska, która powstała w marcu tego roku i zajmuje się produkcją oraz sprzedażą felg aluminiowych. - Jesteśmy nową firmą, dlatego dla nas Targi RTE to niepowtarzalna okazja by zaprezentować naszą ofertę i sprawić by nasza marka była rozpoznawalna. Jesteśmy zadowoleni z tegorocznej imprezy – podsumował tegoroczną edycję Targów RTE Michał Ossoliński, dyrektor handlowy DISLA Polska.

Firma na swoim stoisku zaprezentowała wysokiej jakości felgi aluminiowe w rozmiarach od 13” do 20” dostępnych w różnych kształtach. Miejscem produkcji jest Ukraina, gdzie firma DISLA jest jedynym producentem felg aluminiowych, tworzącym 150 000 felg rocznie. Surowcem używanym do produkcji felg jest najwyższej jakości stop aluminium AISi11, którego skład zapewnia wysoką odporność felg na uderzenia. Wszystkie produkty DISLA są przygotowane do współpracy z systemami pomiaru ciśnienia w oponach (TPMS) oraz posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty jakości i bezpieczeństwa.

(UK)


Polecane aktualności