Aktualności

11.10.2016

II Forum Oponiarskie trwa

Zwiedzający, którzy zdecydowali się odwiedzić Targi Kielce, by wziąć udział w Międzynarodowych Targach Opon i Gumy RTE oprócz ofert firm mogą wziąć udział w szeregu spotkań dotyczących ogumienia i jego serwisowania

II Forum Oponiarskie w Targach Kielce
II Forum Oponiarskie w Targach Kielce

Czasopismo „Świat Opon” po raz drugi włączyło do programu Targów RTE Forum Oponiarskie. Zarówno 11, jak i 12 października, od godz. 12.00 do 15.00 zaplanowano szereg spotkań z ekspertami, którzy na co dzień zajmują się serwisowaniem ogumienia. Przedstawiciele takich firm, jak Alcar, Hamaton Ltd., Drabpol, Global Traders, TIP-TOPOL w swoich wystąpieniach poruszają wiele praktycznych i wartych uwagi tematów.

Za nami już trzy spotkania, które dotyczyły czujników TPMS – omawiano ich wady i zalety, sposoby zapobiegania uszkodzeniom, procedury serwisowania, etc.

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych dwóch spotkaniach. Dominik Szymański z firmy TIP-TOPOL opowie o czujnikach uniwersalnych i zderzy je z czujnikami OE, a od 14.20 do 14.50, Wojciech Jackiewicz z Global Traders odpowie na pytanie jak zarabiamy na obsłudze TPMS.

Forum Oponiarskie, hala G. Zapraszamy!

(mb)


Polecane aktualności