Aktualności

14.02.2019

Miasteczko UniCarriers w Targach Kielce

Podczas IV edycji targów sadowniczych HORTI-TECH, które odbyły się od 13 do 14 lutego 2019 roku w Kielcach, firma Polsad zorganizowała zmagania dla operatorów wózków widłowych. Udział w konkursie mogli wziąć zwiedzający wydarzenie.

Zmagania operatorów wózków widłowych odbywały się w hali "G" Targów Kielce
Zmagania operatorów wózków widłowych odbywały się w hali "G" Targów Kielce

Ten rok należał do operatorów wózków widłowych, które jak wiadomo są niezbędne w pracy producentów owoców i warzyw, przy zbiorach, w sortowniach owoców, chłodniach czy magazynach.

Konkurs operatorów wózków widłowych składał się z dwóch części, a jego uczestnicy mieli okazję wypróbować swoich sił przy pomocy dwóch wózków widłowych marki UniCarriers: seria PS 125 oraz seria TX3-15.  

Organizatorzy zmagań oddali tor składający się licznych przeszkód. W manewrach wózkami wzięło udział dziesięciu uczestników, każdy z nich po zakończeniu swojego przejazdu otrzymał upominek od firmy Polsad, Pierwsze trzy miejsca uhonorowano pakietem ubrań. Najlepsza trójka zawodników osiągnęła podobne, łączne czasy przejazdu. Poniżej przedstawiamy wyniki:

  • I miejsce – z czasem 5,42 min. – Patryk Bogdalski
  • II miejsce – 5,49 min. – Szymon Szewczyk
  • III miejsce – 6,04 min. – Sebastian Stępiński

4. Edycja Targów Technologii Sadowniczych i Warzywniczych HORTI-TECH była doskonałą okazją do spotkania wysokiej klasy ekspertów w jednym czasie i miejscu.

(PŚ)


Polecane aktualności