Aktualności

27.11.2019

O Festiwalu „Przy Kominku” w Radio eM Kielce

Muzyczne przedsięwzięcie w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się od 29 do 30 listopada.

Źródło: Radio eM Kielce
Źródło: Radio eM Kielce

Prezes Targów Kielce, dr Andrzej Mochoń był gościem audycji Radia Em Kielce, gdzie zachęcał do udział w VIII edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Poetyckiej i Turystycznej „Przy Kominku”. Wydarzenie jest znane w całym kraju, w kręgach osób zainteresowanych piosenką turystyczną i poetycką. Uważany jest jednocześnie za najlepiej zorganizowaną imprezę kulturalną w Polsce.

Podczas pierwszego dnia festiwalu, 29 listopada odbędzie się Przegląd Konkursowy, gdzie uczestnicy przeglądu będą walczyć o nagrodę publiczności, Grand Prix Festiwalu, nagrody finansowe oraz specjalną nagrodę imienia Grzegorza Pecela.

Podsumowaniem festiwalu będzie Koncert Galowy Laureatów, który odbędzie się 30 listopada w Sali Omega Centrum Kongresowego Targów Kielce. Wśród gwiazd, które wystąpią na scenie są: Sprzedawcy Dymu, zespół pn. Wszystkiego Najlepszego oraz Myszy & Ludzie.

Wydarzeniami towarzyszącymi, w drugim dniu festiwalu będą: Giełda Winyli i Płyt CD oraz Kiermasz Świąteczny. Na muzycznym bazarze, do dyspozycji gości będzie dziesięć tysięcy płyt winylowych oraz kompaktowych, w różnorodnych gatunkach muzycznych. Na kolorowym Kiermaszu Świątecznym zaprezentowana zostanie szeroka oferta regionalnych wyrobów, przedmiotów artystycznych, a także asortymentu o charakterze świątecznym.

Bilety na Koncert Galowy Laureatów można kupić na http://www.dkbialogon.kupbilecik.pl
i we wskazanych punktach sprzedaży (Dom Kultury „BIAŁOGON”; Strefa Outdooru; TARGI KIELCE S.A.). Wstęp na Przegląd Konkursowy i wydarzenia towarzyszące jest bezpłatny.

 

Zapraszamy od 29 do 30 listopada do Centrum Kongresowego Targów Kielce!

Więcej informacji na stronie przykominku.art.pl oraz na stronie Targów Kielce.

 

(MCh)


Polecane aktualności

Najbliższe wydarzenia

21-22 IV 2021