Aktualności

07.11.2019

ROZPOCZĘŁA SIĘ JUBILEUSZOWA EDYCJA DNI DLA BIZNESU

V Forum Finanse i Podatki dla Przedsiębiorców jest platformą do wymiany poglądów i różnych dyskusji przedsiębiorców ze specjalistami otoczenia prawno-podatkowego.

V Forum Finanse i Podatki dla Przedsiębiorców
V Forum Finanse i Podatki dla Przedsiębiorców

Tematem wiodącym wydarzenia są „Samochody, nieruchomości i inne środki trwałe w biznesie”. W tegorocznej edycji bierze udział ponad 260 uczestników, a popularność imprezy rośnie z roku na rok.

Gości przywitali m.in.: Wiceprezes Zarządu Targów Kielce Bożena Staniak oraz Przewodniczący Świętokrzyskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych Czesław Kaczyński.

- Targi Kielce od początku należą do grona organizatorów tego wydarzenia. Przez wszystkie lata w naszych przestrzeniach pojawiło się wielu ekonomistów oraz znanych postaci ze świata finansów i podatków. Przedsięwzięcie jest bardzo istotne ze względu na zmiany zachodzące w podatkach i zagadnieniach z zakresu rachunkowości i finansów – podkreślała Wiceprezes Zarządu Targów Kielce, Bożena Staniak.

Podczas wydarzenia odbywają się bardzo merytoryczne wykłady i panele dyskusyjne z udziałem szacownego grona wykładowców, prelegentów oraz specjalnych gości, którzy mają realny wpływ na tworzenie i stosowanie prawa gospodarczego.

Wśród prelegentów pojawią się między innymi: prof. nadzw. dr hab. Artur Hołda, dr Adam Bartosiewicz, dr Dorota Mikulska.

-  W obliczu zmian w regulacjach dot. zagadnień prawa podatkowego, naszą misją jest dążenie do uświadamiania przedsiębiorców w tym temacie - zaznaczał Przewodniczący Świętokrzyskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych, Czesław Kaczyński.

Samochody, nieruchomości i inne środki trwałe w biznesie – ocena obowiązujących regulacji i wnioski de lege ferenda, to tytuł panelu dyskusyjnego, w którym wezmą udział przedstawiciele: Krajowej Izby Doradców Podatkowych, Polskiej Izby Biegłych Rewidentów, Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz eksperci, którzy prowadzili wykłady.

Wydarzenie organizowane jest we współpracy Targów Kielce, Świętokrzyskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych, Kieleckiego Oddziału Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz Polskiej Izby Biegłych Rewidentów Oddział Regionalny w Kielcach.

 (MCh)


Polecane aktualności