Aktualności

23.11.2019

Trwa Wystawa Psów Rasowych

Od dziś do niedzieli hale Targów Kielce wypełnia 4500 merdających ogonów i rozszczekanych pyszczków. Trwa Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych połączona z Targami ZOO Salon.

Trwa Wystawa Psów Rasowych

Jak podkreślają władze kieleckiego oddziału Związku Kynologicznego w Polsce organizatorzy wydarzenia, tak dużej wystawy w tym roku w naszym kraju nie było.  Ważnym akcentem Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych jest rywalizacja wyżłów, podczas odbywającej się w sobotę Klubowej Wystawy tej grupy. Goście wydarzenia będą mogli podziwiać między innymi pudelpointery, setery irlandzkie, małe munsterlandery czy spaniele bretońskie.

Rarytasy Targów ZOO SALON

Dla zwiedzający, którzy własne pieski pozostawią w domach szeroką ofertę przygotowali wystawcy Zoo Salonu czyli Targów Artykułów Zwierząt Domowych towarzyszących wystawom. Rośnie świadomość konsumentów jeżeli chodzi o skład spożywanych posiłków, coraz częściej także właściciele bacznie przyglądają się temu co je ich pupil. Warto zapoznać się z bogatą ofertą karm prezentowanych przez dystrybutorów i producentów. Danie z renifera, dzika z dodatkiem leśnych jagód – brzmi jak danie w drogiej restauracji a to propozycja karmy dla psów jednej z firm. Świadomi właściciel mogą się także zaopatrzyć w suplementy diety czy specjalne oleje przygotowane dla czworonożnych przyjaciół.

Pokazy w Targach Kielce

Obok psich piękności oraz pełnego asortymentu akcesoriów dla zwierzaków, na gości Targów Kielce będą czekają także inne atrakcje. Psie sztuczki, frisbee, dogdancing, koszykówka psia, nosework, treibal to tylko niektóre pokazy jakie czekają na zwiedzających. Nie zabraknie także konkursów  i zabaw  dla najmłodszych miłośników zwierzaków. Jak co roku odbywa się także konkurs „Sabat Łysa Góra Show” czyli wspólne przebieranie się właścicieli i ich pupili.

Targi Kielce charytatywnie

Tradycyjnie już podczas Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych odbywa się autorska akcja Targów Kielce „Podaj pomocną łapkę”. W tym roku pomoc od gości Wystawy otrzyma Fundacja Pomocy Goldenom AUREA z Warszawy. Podstawowym celem fundacji jest udzielanie wszechstronnej pomocy bezdomnym, porzuconym, krzywdzonym, niechcianym, chorym zwierzętom, w szczególności psom rasy Golden Retriever. W czasie wystawy przedstawiciele fundacji będą także poruszali tak ważne kwestie jak niewspieranie „pseudohodowli”  czyli uświadamianie przyszłych posiadaczy czworonogów tej rasy. Dla uczestników wystawy oraz Targów Artykułów dla Zwierząt Domowych ZOO Salon fundacja przygotowała także część bazarkową.

Na terenie Wystawy mogą przebywać wyłącznie psy zdrowe, posiadające komplet aktualnych szczepień, zgłoszone na daną wystawę.

Ceny biletów wstępu:

normalny: 15 zł

ulgowy do 14 roku życia: 10 zł

dzieci do 4 roku życia - wstęp bezpłatny

Ceny biletów parkingowych:

samochody osobowe: 30 zł (opłata jednorazowa)

samochody osobowe wjeżdżające na parking wielopoziomowy: 3 zł/godz.

(sobota - 23 listopada wjazd od godz. 9.00, niedziela - 24 listopada od godz. 10.00)

autokary: 30 zł (opłata jednorazowa)

 

Godziny otwarcia targów:

23.11.2019:   9.00–18.00

24.11.2019: 10.00–18.00

(UK)

 

 


Galeria zdjęć


Polecane aktualności