Aktualności

13.02.2019

Wręczono wyróżnienia oraz medale tegorocznej edycji targów Horti-Tech w Targach Kielce

Pierwszego dnia Horti-Tech 2019 odbyła się gala wręczenia nagród za najlepsze produkty zgłoszone do tegorocznej edycji konkursu dla Wystawców.

Wręczono wyróżnienia oraz medale tegorocznej edycji targów Horti-Tech w Targach Kielce

Komisja konkursowa targów sadowniczych HORTI-TECH 2019, w której skład wchodzili trzej specjaliści z dziedziny sadownictwa:

  • Przewodniczący - prof. dr hab.  Stanisław Kaniszewski ‑ Z‑ca Dyrektora ds. Naukowych, Instytut Ogrodnictwa,
    oraz członkowie:
  • Adam Paradowski ‑ Prezes Zarządu Plantpress Sp. z o.o.
  • mgr inż. Jerzy Pośpiech ‑ Dyrektor Świętokrzyskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach,

podczas obrad zadecydowała o wręczeniu dwóch Wyróżnień oraz trzech Medali Targów Kielce. Wręczali je dr Andrzej Mochoń Prezes Zarządu Targów Kielce wraz z Przewodniczącym komisji prof. dr hab.  Stanisławem Kaniszewskim.

Wyróżnienie w kategrii "Opryskiwcze" przyznano za opryskiwacz sadowniczy z rozwadniaczem -  firma DOMINIAK z Zimnic. Nagrdę wyróżnienia odebrał pan Michał Bieniek, Przedstawiciela handlowy na Sandomierza. W kategorii "Inne" wyróżnienie powędrowało do firmy POLSAD z Kutna za wózek wysokiego składowania  UNICARRIERS TERGO UMS, które odebrał Jakub Korczak, Dyrektor oddziału Grójec.

Medale w kategrii "Nawozy, środki ochrny roślin, stmulatory wzrostu" otrzymali:

  • PROCAM Polska z Gdańska, za AVALON PESTKA - serię nawozów dolistnych dedykowanych do sadów pestkowych, w imieniu firmy medal odebrał Krzysztof Gasparski, Główny Doradca ds. sadowniczych,
  • FMC Agro Polska z Warszawy za Verimark 200 S.C. - to wyróżnienie przyjął Marek Dąbrowski - Przedstawiciel handlowy ds. upraw.

Ostatnia nagroda wyłoniona podczas targów Horti-Tech 2019 powędrowała do firmy KAPKA z Głowna, przyznana za plaster hodowlany dla pszczół samotnic. Odebrał ją Prezs Zarządu Damian Kapka.

Wszystkim nagrodzonym raz jeszcze gratulujemy!

(JL)
 

 


Galeria zdjęć


Polecane aktualności