wystawa gołębi rasowych, królików i drobiu ozdobnego

Najpiękniejsze gołębie w Targach Kielce w styczniu 2020 roku

Miłośnicy pięknych i rzadkich gołębi po raz kolejny spotkają się podczas Krajowej Wystawy Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza w Targach Kielce od 25 do 26 stycznia 2020.

Podczas Krajowej Wystawy Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza w halach Targów Kielce po raz kolejny pojawi się wiele wspaniałych i rzadkich ptaków. Zeszłoroczną wystawę, która od 26 do 27 stycznia odbyła się w Targach Kielce, odwiedziło blisko 5 500 zwiedzających. Obejrzeli oni 4122 najpiękniejszych gołębi, a także 532 okazy drobiu ozdobnego oraz 147 królików. W halach Targów Kielce pośród wielu wspaniałych gołębi można było znaleźć tak ciekawe rasy jak  maściuch polski czy kapucyn staroholenderski. Miłośnicy tych pięknych ptaków z pewnością są na bieżąco z ciekawostkami, których nie brakuje w świecie gołębi rasowych, wiedzą więc na pewno że podczas kieleckiej wystawy w 2020 roku czeka na nich wiele niespodzianek. Organizatorzy szykują też  coś specjalnie dla najmłodszych, którzy może jeszcze nie są miłośnikami gołębi ale po tym wydarzeniu może nimi zostaną. Wydarzenie organizowane w Targach Kielce to także okazja  dla hodowców do zaopatrzenia się w najlepszej jakości akcesoria dla gołębi, odżywki dla gołębi oraz karmy dla tych ptaków.

Krajowej Wystawy Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza 2020 zapowiada się równie ciekawie jak poprzednie edycje wydarzenia organizowane w Targach Kielce. Zapraszamy od 25 do 26 stycznia.Aktualności

Najlepsi hodowcy gołębi wyróżnieni

Najlepsi hodowcy gołębi wyróżnieni

27.01.2019

Podczas Krajowej Wystawy Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza w Targach Kielce najlepsi hodowcy otrzymali wyróżnienia.

Pawie ciekawostki w Targach Kielce

Pawie ciekawostki w Targach Kielce

27.01.2019

532 okazy drobiu ozdobnego można oglądać podczas trwającej w Targach Kielce Krajowej Wystawy Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza. Bardziej dociekliwi oprócz oglądania mogą również lepiej poznać niektóre ptaki.

Gołębie, drób ozdobny i króliki czekają w Targach Kielce!

Gołębie, drób ozdobny i króliki czekają w Targach Kielce!

26.01.2019

Wystartowała Krajowa Wystawa Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza w Targach Kielce. Do niedzieli do godz. 14 można obejrzeć ponad 4800 najpiękniejszych okazów z najciekawszych ras.

Krajowa Wystawa Gołębi Rasowych już za dwa tygodnie

Krajowa Wystawa Gołębi Rasowych już za dwa tygodnie

15.01.2019

4800 okazów gołębi rasowych, drobiu ozdobnego i królików będzie można zobaczyć w Targach Kielce w weekend 26-27 stycznia.


Organizator:

  logo_pzhgr

 

 

 

 

 

Patronat honorowy:

wystawa-golebi-kraj-b-logo-golebie-i-drobny-inwentarz

 

 

 

 

 Patronaty:

wystawa-golebi-b-logo-golebnik wystawa-golebi-b-logo-fauna-i-flora
VideoLotnik mojegolebie300x76


 
   
   

Partnerzy medialni

banner
banner