V Targi Technologii Sadowniczych i Warzywniczych HORTI-TECH

horti-tech HORTI-TECH, MTAS i FruitPRO razem dla sadownictwa i warzywnictwa w Targach Kielce!

Kolejna IV edycja Targów Technologii Sadowniczych i Warzywniczych HORTI-TECH oraz Międzynarodowe Targi Agrotechniki Sadowniczej wraz z uznaną konferencją FruitPRO łączą swe siły! Odbędą się w dniach 13-14 lutego 2019 roku, jako wspólne wydarzenie branżowe. To możliwość spotkania wysokiej klasy ekspertów w jednym czasie i miejscu. Doskonała fuzja oferty firm branżowych z praktyczną wiedzą i doradztwem.

Organizatorzy MTAS i konferencji FruitPRO - BASF Polska i Samodzielny Zakład Sadownictwa Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Targów Technologii Sadowniczych i Warzywniczych  HORTI-TECH - Targi Kielce oraz Leaf Media postanowili od sezonu 2019 połączyć cenione w branży sadowniczej wydarzenia. Tym sposobem, ofertę ponad 100 firm zgromadzonych na kieleckiej wystawie w kolejnej edycji może zobaczyć jeszcze więcej osób i jednocześnie skorzystać z wiedzy ekspertów. Targi HORTI-TECH w roku ubiegłym obejrzało ponad 3500 zwiedzających.

- W 2019 roku, za sprawą kolejnych cennych partnerów, rozszerzamy tematykę targów HORTI-TECH o zagadnienia handlu owocami i warzywami, skupimy się również na współpracy ze szkołami branżowymi i międzynarodowymi organizacjami targowymi – mówi Monika Witek, manager Targów Technologii Sadowniczych i Warzywniczych w Targach Kielce.

 

Konferencja FruitPRO w Kielcach

Wizytówką konferencji FruitPRO, która odbędzie się po raz pierwszy w Kielcach, jest panel wykładów wygłaszanych przez przedstawicieli świata nauki i doradców sadowniczych zarówno z Polski, jak i zagranicy. Poruszane są zagadnienia dotyczące, m.in. aspektów ekonomicznych produkcji sadowniczej, nowości agrotechniki i ich wpływ na jakość owoców.

horti-tech - Od lat szczególną uwagę przywiązujemy do działań edukacyjno-szkoleniowych w polskim sadownictwie. Dobrze układająca się, ścisła współpraca z najlepszymi ośrodkami naukowymi daje możliwość organizacji konferencji FruitPRO, której wymiar merytoryczny jest w pełni międzynarodowy – komentuje Tomasz Lewandowski (Firma BASF) - W 2019 r. będzie ona poświęcona sytuacji na rynkach zbytu, tematyce szczególnie ważnej w obecnych latach.

 

Wszystko do polskich sadów podczas targów HORTI-TECH

Maszyny uprawowe i narzędzia używane w produkcji sadowniczej i warzywniczej, ale też wszelkie niezbędne nawozy, biostymulatory, środki ochrony i wiele innych produktów przydatnych producentom owoców i warzyw – to i wiele innych produktów niezbędnych w prawidłowym funkcjonowaniu gospodarstw można będzie zobaczyć w Targach Kielce od 13-14 lutego. Wśród wystawców w poprzednich edycjach pojawiały się tak znane marki jak: New Holland, John Deer, Landini, Kisiel, Case, Bury, Weremczuk, AR Chmielewscy, Yara, Agrola, KMK Agro,  Lisicki, Polsad i wiele innych.

Także w 2019 roku nie zabraknie podczas HORTI-TECHU między innymi:  przedstawicieli KRUS, Świętokrzyskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, Agencji Modernizacji i Restrukturyzacji Rolnictwa, gdzie można będzie liczyć na specjalistyczne konsultacje.

Zapraszamy do Targów Kielce 13-14 lutego 2019 roku.