Wynajem sal konferencyjnych

 

wynajem sal konferencyjnych TARGI KIELCE to drugi ośrodek wystawienniczy w Europie Środkowo-Wschodniej pod względem liczby wystawców i wynajętej powierzchni. TARGI KIELCE. Kielecki organizator targów dysponuje 7 wielofunkcyjnymi halami kongresowo-wystawienniczymi oraz 19 salami konferencyjnymi. W ostatnich latach do użytku oddane zostało nowe Centrum Kongresowe z konferencyjną wieżą widokową wielopoziomowy parking, terminal zachodni dla zwiedzających, dwie nowoczesne hale wystawiennicze, elektroniczne terminale, rejestrujące wystawców i zwiedzających. Te walory na dobre wpisały Targi Kielce w poczet liczących się, europejskich ośrodków wystawienniczych na miarę XXI wieku.

 

wynajem sal konferencyjnych Zarówno liczba wynajętej powierzchni, jak liczba wystawców czy zwiedzających pozostaje wciąż imponująca, z roku na rok dane statystyczne są coraz większe. W 2015 roku wynajęto ponad 215 000 metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, podczas kieleckich imprez wystawienniczych zaprezentowało się aż 7 tysięcy firm. Także liczba osób zwiedzających targowe imprezy utrzymuje się cały czas na bardzo dobrym poziomie, w granicach 221 tysięcy gości. Kieleckie imprezy targowe, przyciągają co raz więcej liderów wielu branż. Świadczy o tym wzrost liczby wystawców nie tylko krajowych, ale i zagranicznych – w 2015 roku było ich blisko 6500.

 

Sale konferencyjne mogą Państwo wynająć wypełniając 10. stronę formularza zgłoszeniowego na targi, który znajdą Państwo na stronach poszczególnych imprez targowych, w zakładce "Dla wystawców >> zamówienie usług i regulamin".