Dzień otwarty MSPO 2019

Targi Kielce zapraszają na bezpłatny DZIEŃ OTWARTY Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego 7 września.

Leopardy, Rosomaki i BAOBABY – te i wiele innych sprzętów wojskowych będzie czekać na miłośników militariów oraz historii polskiego wojska w sobotę 7 września. Na jubileuszową 20. Wystawę Sił Zbrojnych, w ramach Dnia Otwartego Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego, zapraszamy szczególnie rodziny z dziećmi. Taką niespodziankę przygotowano z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Tegoroczna Wystawa Sił Zbrojnych to nie tylko ekspozycja w halach A i B kieleckiego ośrodka. To przede wszystkim, zgromadzony na terenie zewnętrznym najnowocześniejszy sprzęt używany przez Siły Zbrojne RP. Będą to między innymi zmodyfikowane czołgi Leopard 2, które warto zwiedzić od środka. Poza tym miłośnicy militariów zobaczą w Targach Kielce: kołowe transportery opancerzone Rosomak, samobieżny moździerz RAK oraz platforma minowania narzutowego BAOBAB. Oprócz ciekawej ekspozycji nie zabraknie także widowiskowych pokazów.

Godziny otwarcia:

7 września – sobota - godz. 10.00-17.00

WSTĘP BEZPŁATNY (bez ograniczeń wiekowych)!

Targi Kielce, ul. Zakładowa 1

BEZPŁATNY PARKING

 

PROGRAM DNIA OTWARTEGO MSPO 2019

 

Wystawa Sił Zbrojnych - Hala A, B + teren zewnętrzny

20 lecie Wystawy Sił Zbrojnych

Występy Zespołów Wojskowych WP (scena na terenie zewnętrznym)

 

10.30 - 11.00 Pokazy Tresury Psów Służbowych w Policji (Teren Zewnętrzny)

11.30 - 12.00 Pokaz aikido dzieci i dorosłych, techniki samoobrony przed nożem i kijem, kata z japońskim mieczem 1na1 i batojutsu – cięcia ostrym mieczem. Org. Kielecki Klub AIKIDO JAF.

12.00 - 13.00 Wylot Śmigłowca Black Hawk S-70i (PZL Mielec, Lockheed Martin)

12.45 - 13.15 Pokaz sprawności jednostek ratowniczych Państwowej Straży Pożarnej przygotowany przez Komendę Wojewódzką PSP w Kielcach (Teren Zewnętrzny)

13.45 – 14.15 Pokazy Krav Maga. Instytut Krav Maga Kielce (Teren Zewnętrzny)

 

Pliki do pobrania