Aktualności

03 marca 2025
Tradycją Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS odbywających się wiosną w Targach Kielce jest merytoryczne spotkanie aranżowane przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa, czyli współorganizatora Targów.
03 marca 2025
Znany producent i dystrybutor nowoczesnych systemów aluminiowo-szklanych dołączył do grona partnerów Międzynarodowych Targów Stolarki Otworowej i Szkła w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Wydarzenie odbędzie się od 25 do 27 września 2025 roku i przyciągnie architektów, projektantów, producentów, dystrybutorów, monterów oraz inwestorów.
28 lutego 2025
Firma ARES, będąca producentem uli drewnianych, od kilku pokoleń prowadzi działalność, łącząc tradycję pszczelarską z nowoczesnym podejściem do produkcji. Specjalizuje się w wytwarzaniu uli wielkopolskich, dadant i warszawskich, które są cenione za solidne wykonanie oraz praktyczność w użytkowaniu. Produkty tej firmy są testowane bezpośrednio w pasiece, co zapewnia ich wysoką jakość i użyteczność.
28 lutego 2025
Podczas przemysłowego cyklu w Targach Kielce wystawcy mogą zaprezentować swoje najnowocześniejsze rozwiązania biorąc udział w seminarium "Innowacje i nowe technologie". Odbiorcami treści seminarium są prezesi, dyrektorzy, szefowie działów rozwoju, produkcji i działów technologicznych. Jeszcze można zgłaszać swój udział.
Zwiedzający

Dlaczego warto odwiedzić wydarzenie organizowane przez Targi Kielce?

Organizator

Jesteś organizatorem targów?

Chcesz zorganizować konferencję? 

Wynajmij obiekt: halę targową lub salę konferencyjną!

Lokalizacja

Foyer.png
Targi Kielce S.A.
Zakładowa 1, 25-672 Kielce

Parking:

  • parking wielopoziomowy przy Terminalu Zachodnim,
  • miejsca parkingowe wokół terenów targowych,
  • parkingi przy Terminalu Wschodnim i Zachodnim.
Partnerzy
The Global Association of the Exhibition Industry
International Exhibition Statistics Union
Targi Kielce posiadają certyfikat Systemu Zarządzania Jakością