Aktualności

22.03.2019

Piękny jubileusz firmy AJAN na Targach STOM

Jubileusz X-lecia będzie świętowała podczas tegorocznych Targów Obróbki Blach i Cięcia STOM-BLECH & CUTTING firma AJAN POLSKA.

Piękny jubileusz firmy AJAN na Targach STOM

Firma od 2009 roku instaluje i serwisuje w Polsce przecinarki plazmowo-gazowe tureckiej firmy AJAN ELEKTRONİK. Firma AJAN założona w 1973 roku jest światowym liderem w produkcji maszyn CNC do cięcia plazmowego, tlenowego i laserowego. W ciągu 30 lat wprowadziła na rynek około 10 tyś. maszyn, które działają na prawie wszystkich kontynentach. Długoletnie badania oraz produkcja od podstaw zagwarantowały firmie AJAN ELEKTRONİK ugruntowaną pozycję na rynku oraz zadowolenie wśród klientów. Polski przedstawiciel firmy w dotychczasowej działalności wdrożył na polskim rynku ponad 400 maszyn. Są to maszyny o różnych gabarytach. Od małych o wymiarach 1500x3000 mm aż po 4000x36000 mm. Wszystkie one są wyposażone w źródła klasy HD oraz automatyczną konsolę gazową (daje to możliwość trasowanie liniowego i punktowego).  

historia firmy ajan Nowości od firmy AJAN do zobaczenia podczas Targów STOM-BLECH&CUTTING od 26 d0 28 marca, zapraszamy na stoisko 09 w hali D.

(UK)


Polecane aktualności