Aktualności

29.11.2019

VIII Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami – MIFOD na EKOTECHU

Forum poświęcone będzie sytuacji branży gospodarki odpadami po wdrożonych zmianach legislacyjnych oraz perspektywom na najbliższy czas.

VIII Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami
VIII Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami

Konferencja jest próbą zdiagnozowania sytuacji po zmianach w ustawie o odpadach, ustawie o utrzymaniu czystości, czy obowiązkach wynikających z nowych konkluzji BAT i rozporządzeń ministerialnych. Ma ona także być podpowiedzią, jaką strategię powinny przyjąć samorządy, firmy komunalne, czy też instalacje, aby odnaleźć się w nowej sytuacji. Prelegentami będą prawnicy, technolodzy, kadra zarządzająca firm zbierających i przetwarzających odpady oraz naukowcy związani z branżą.  Konferencja, skierowana do samorządowców, przedsiębiorców i osób zainteresowanych problematyką odpadową, będzie się odbywać w Targach Kielce.

W zeszłorocznym Forum wzięło udział 230 zarejestrowanych uczestników, głównie z rejonu południowej Polski. Organizowane jest na zasadzie „non profit”: wstęp, uczestnictwo i catering dla zarejestrowanych uczestników jest darmowe. XXI Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami już od 26 do 27 lutego 2020 roku w Targach Kielce.

(JN)


Polecane aktualności