Jubileusze podczas targów STOM 2019

 

Rok 2019 to czas, kiedy wiele firm i instytucji polskiej branży obróbki metali obchodzi swe jubileusze. Salon Technologii Obróbki Metali STOM 2019 w sposób naturalny łączą te okazje. Targi Kielce składają gratulacje jubilatom i życzą dalszych sukcesów.

Prosimy o zgłaszanie swoich jubileuszy, zostaną one zamieszczone w treści poniżej w szablonie:
logo firmy, nazwa, krótka informacja o firmie

Ponadto informacje te zostaną zamieszczone w materiałach reklamowo - promocyjnych dystrybuowanych przez targi Kielce i naszych Partnerów (media branżowe: m.in. MM Magazyn Targowy)

 

Informacje i zgłoszenia:

Mateusz Anczykowski
Wydział PR i Marketingu
mobile: (518) 322 021
anczykowski.mateusz@targikielce.pl

 

 

mechanik

110-lat istnienia czasopisma MECHANIK - od 1909 roku

Mechanik to istniejący od ponad stu lat miesięcznik naukowo-techniczny, który ma opinię nie tylko najstarszego, ale i najbardziej reprezentatywnego dla branży mechanicznej.

Mechanik jest pismem o ogólnopolskim zasięgu, polecanym dla inżynierów-konstruktorów i technologów, przedsiębiorców oraz producentów maszyn, urządzeń i narzędzi, rzemieślników oraz słuchaczy średnich i wyższych szkół technicznych.

Stoisko: E-29

http://www.mechanik.media.pl

 

tyrolit 100 lat 100-lecie firmy Tyrolit podczas “Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce"

Pasja do technologii i wieloletnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości rozwiązań szlifierskich stały się podstawą sukcesu marki TYROLIT.

W 2019 roku przypada 100. rocznica oficjalnego założenia firmy. W tym okresie, dzięki doświadczeniu w szlifowaniu kryształów dla firmy Swarovski, TYROLIT przekształcił się w międzynarodową grupę z filiami na całym świecie.

Obecnie Grupa TYROLIT jest jednym z wiodących dostawców wysokiej jakości rozwiązań szlifierskich w różnych gałęziach przemysłu.

Stoisko Tyrolit  będzie można odwiedzić w trakcie “Przemysłowej wiosny  w Targach Kielce” od 26 do 28 marca, w hali F-06.

https://www.tyrolit.pl

 

iron Jubileusz 50-lecia firmy IRON, Włochy podczas targów STOM 2019

Since 1969, the year in which IRON was founded, IRON has continued to meet challenges in in technology, quality and innovation.
Amongst its many successful machine tool models, some have represented important moments in the evolution of automation. The ‘pneumatic’ feeder and its subsequent hydraulic version, using ‘orbital motors’ were its most important and innovative automation systems for press feeding in the automotive sector, and were chosen by major companies (OEMs) such as Alfa Romeo.

Stoisko F-01

https://iron.it

 

TOP Poręba Jubileusz 25-lecia firmy TOP Poręba

Firma "TOP" powstała w marcu 1994 r. w Porębie znanej w Polsce i na świecie z tradycji budowy obrabiarek.

Obrabiarki nasze wykonujemy w oparciu o wieloletnie rozeznanie światowych rynków obrabiarkowych skąd importujemy wiele zespołów, części i odlewów o wyselekcjonowanej, wysokiej jakości, przy możliwie najniższych kosztach. W oparciu o taką bazę i naszych doświadczonych specjalistów potrafimy w Porębie wykonać dla Państwa szeroki asortyment obrabiarek o wysokiej jakości, trwałości i niezawodności po wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Stoisko D-33

https://www.top.nom.pl

 

ajan Jubileusz 10-lecia firmy AJAN POLSKA

Od 2009 roku instalujemy i serwisujemy w Polsce przecinarki plazmowo-gazowe tureckiej firmy AJAN ELEKTRONIK

Są to maszyny o różnych gabarytach. Od małych o wymiarach 1500x3000 mm aż po 4000x36000 mm. Wszystkie one są wyposażone w źródła klasy HD oraz automatyczną konsolę gazową (daje to możliwość trasowanie liniowego i punktowego).

Zainstalowaliśmy kilkanaście maszyn z dwoma portalami. Na dużych obszarach technologia tlenowa jest oddzielana od plazmowej co daje możliwość jednoczesnego wykorzystania dwóch maszyn. Firmom, którym zależy na podwojeniu produkcji proponujemy konfiguracje maszyn z dwoma źródłami plazmowymi. Daje to realny wzrost produkcji przy niskich kosztach inwestycji.

Stoisko D-09

https://ajanpolska.pl