VII Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami. Przetwarzanie i unieszkodliwianie

ak nova - klaster gospodarki odpadami

28.02.2018, godz. 10.00-14.30

Sala Konferencyjna F1

Organizator: AK NOVA

 

 

mifod forum gospodarki odpadami Zapraszamy do uczestnictwa w VII Międzynarodowym Forum Gospodarki Odpadami, odbywającego się w trakcie XX Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2019, w dniach 27.02-1.03.2019. Forum poświęcone będzie problemom szeroko rozumianych - logistyki i recyklingu odpadów. Prelegentami będą prawnicy, technolodzy, kadra zarządzająca firm zbierających i przetwarzających odpady oraz naukowcy związani z branżą. Dwudniowa (27-28 lutego) konferencja, skierowana do samorządowców, przedsiębiorców i osób zainteresowanych problematyką odpadową, będzie się odbywać w sali konferencyjnej na terenie targów. 

 

 

Udział w konferencji MIFOD jest bezpłatny, ale wymagane jest przesłanie zgłoszenia (za pośrednictwem formularza na stronie Targów lub mailowo: panek@apriva.pl, ekotech@targikielce.pl). Na jego podstawie będą przygotowywane identyfikatory, uprawniające m. in. do wstępu do sali, gdzie będzie się odbywał konferencyjny lunch.

Zgłoś udział w konferencji

Elektroniczna Rejestracja zwiedzających na targi i na konferencje towarzyszące targom Ekotech jest czynna do dn 25 lutego br do godziny 24.00. Po tym terminie możliwa jest rejestracja zwiedzających w terminalach wejściowych na miejscu w momencie przyjazdu na targi. Rejestracja udziału w konferencjach możliwa jest także w punktach rejestracji konferencji w każdej sali konferencyjnej.
Zapraszamy do udziału. 

ekotech 2019 - ak nova realizacja projektu