XII Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego - Pojazdy Użytkowe ROTRA

pojazdy użytkowe na targach rotra ROTRA 2019 za nami!

Od kombi i vanów, przez pojazdy specjalne, aż po naczepy, przyczepy, lawety, ciągniki siodłowe i zabudowy wywrotcze - to wszystko prezentowane było w czasie Międzynarodowych Targów Transportu Drogowego – Pojazdy Użytkowe ROTRA, które odbyły się od 14 do 16 maja w Targach Kielce

Podczas tegorocznej edycji targów ROTRA zaprezentowany został szeroki wachlarz możliwości dotyczący transportu drogowego. Jedenasta edycja tego wydarzenia to, m.in. samochody ciężarowe i dostawcze, naczepy, przyczepy, lawety, ciągniki siodłowe, zabudowy wywrotcze, kombi, vany, pojazdy specjalne oraz ich niezbędne wyposażenie. Centra logistyczne i spedycyjne zapoznały ze swoimi usługami zwiedzających, którzy mieli okazję skorzystać z doradztwa technicznego i porad serwisowych związanych miedzy innymi z diagnostyką.

rotra - targi transportu drogowego Jednocześnie z XI Międzynarodowymi Targami Transportu Drogowego - Pojazdy Użytkowe ROTRA odbywały się wystawy z związane z drogownictwem – AUTOSTRADA – POLSKA,  infrastrukturą – TRAFFIC-EXPO – TIL oraz technologiami parkingowymi – Europarking. Łącznie wszystkie cztery imprezy zajęły 15.000 mkw. powierzchni wystawienniczej, na których zaprezentowało swoje produkty 261 firm z 18 krajów. Wydarzenia z cyklu „prawdziwego święta drogownictwa” przyciągnęły do kieleckiego ośrodka wystawienniczo - kongresowego ponad 10.500 gości, a ich Honorowym Patronatem było Ministerstwo Infrastruktury.

Rotra jak co roku stworzyła przestrzeń do branżowych spotkań.  Nawiązano tu współprace biznesowe, a na stoiskach podpisywane były międzynarodowe umowy i kontrakty.

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Transportu Drogowego – Pojazdy Użytkowe ROTRA zaplanowana została na maj 2020.