Aktualności

17.10.2019

PLASTPOL na XXI Międzynarodowych Targach Tworzyw Sztucznych i Kauczuku w Düsseldorfie

W dniach 16-23 października zapraszamy na stoisko nr 08 podczas Międzynarodowych Targów Tworzyw Sztucznych i Kauczuku w Düsseldorfie

Międzynarodowe Targi Tworzyw Sztucznych i Kauczuku w Düsseldorfie
Międzynarodowe Targi Tworzyw Sztucznych i Kauczuku w Düsseldorfie

Targi PLASTPOL w kieleckim ośrodku wystawienniczym odbędą się w 2020 roku już po raz dwudziesty czwarty. Przez ten czas, wydarzenie stało się prestiżowym przedsięwzięciem, wyznaczającym trendy oraz prezentującym nowości w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy.

W ramach międzynarodowej współpracy, przedstawiciele Targów Kielce, w dniach 16-23 października prezentują na Międzynarodowych Targach Tworzyw Sztucznych i Kauczuku w Niemczech obszerną ofertę kieleckich targów PLASTPOL i zachęcają do udziału w tym międzynarodowym przedsięwzięciu.

Tegoroczne prezentacje wystawców na targach K2019 uzupełnia ekspozycja zatytułowana „Tworzywa sztuczne kształtują przyszłość” oraz Kampus Naukowy jako forum wymiany wiedzy i badań.

Wyjazd przedstawicieli Targów Kielce na wydarzenie K2019 odbył się w ramach projektu „UWE - Usługi wsparcia eksportu dla innowacyjnych firm oraz produktów Klastra Logistyczno Transportowego " Północ - Południe.

(AO)


Galeria zdjęć


Polecane aktualności