Aktualności

12.11.2019

SEMINARIUM TECHNICZNE PLASTECH INFO NA PLASTPOLU w Targach Kielce

Znaczenie nowoczesnych technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych dla rozwoju przemysłu

Seminarium techniczne w Targach Kielce
Seminarium techniczne w Targach Kielce

Na stoiskach XXIV edycji Międzynarodowych Targach Przetwórców Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL’2020, które odbędą się w Kielcach w dn. 19-22.V.2020 r. roku prezentowane będą maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw, formy i narzędzia wykorzystywane w branży, tworzywa sztuczne, komponenty, technologie recyklingu oraz zastosowania systemów informatycznych w przetwórstwie tworzyw, rozwiązania technologiczne oraz gotowe produkty. Można będzie obejrzeć całe linie technologiczne oraz procesy przetwórcze wyrobów z tworzyw sztucznych. Spotkaniom targowym, tak jak co roku, towarzyszyć będzie także bogaty program konferencji i seminariów kierowany do szerokiego grona specjalistów i branżystów, którzy pojawią się w Kielcach.

 Tak jak co roku jednym z głównych wydarzeń towarzyszących będzie Seminarium Techniczne PLASTECH INFO, organizowane przez Serwis Internetowy WWW.TWORZYWA.PL przy współpracy z Platformą e-usług dla branży tworzyw sztucznych WWW.GENPLAST.PL

 „Towarzysząca tegorocznym Targom PLASTPOL kolejna edycja Seminarium Technicznego PLASTECH INFO, będzie łączyć nurt typowych technicznych prezentacji z praktycznymi warsztatami zawodowymi prowadzonymi przez posiadających wieloletnią praktykę i doświadczenie zawodowe wybitnych branżystów, reprezentujących jednocześnie uznane ośrodki akademickie – mówi Jacek SZCZERBA, Prezes Zarządu GENPLAST Sp. z o.o.

 „Ta sprawdzona już w ubiegłym roku nowa formuła Seminarium PLASTECH INFO w Kielcach potwierdziła duże zainteresowanie branżystów organizowanym wspólnie z Targami Kielce przez nas wydarzeniem – dodaje. Tegoroczna edycja będzie się odbywać pod hasłem przewodnim „ZNACZENIE NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH DLA ROZWOJU PRZEMYSŁU” i wspólnie mamy nadzieję, że w jeszcze większym stopniu niż dotychczas uda nam się skupić i zaprosić do udziału w tym Wydarzeniu kadrę inżynierską związaną z szeroko rozumianym przetwórstwem tworzyw sztucznych. Chcemy łączyć kolejne pokolenia specjalistów pracujących w naszej branży, zachęcając zarówno do wymiany doświadczeń jak również zapraszając do ożywionej dyskusji nad trendami rozwojowymi i jej przyszłością, podkreślając wiodącą rolę technologii przetwórstwa TS w rozwoju całego przemysłu.

 Seminarium będzie odbywać się w trakcie trwania targów PLASTPOL’2020, Hala E (WSTĘP WOLNY). Zapraszamy!

(AO)


Polecane aktualności