VIII Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami

ak nova - klaster gospodarki odpadami

26.02.2020 r, 10.00-16.30

Sala konferencyjna F1

Organizator: AK NOVA

 

mifod forum gospodarki odpadami

W imieniu własnym oraz Targów Kielce, chcielibyśmy zaprosić Państwa do aktywnego uczestnictwa w VIII Międzynarodowym Forum Gospodarki Odpadami - MIFOD, odbywającym się w trakcie XXI Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2020, w dniach 26 – 27 lutego 2020 roku. Forum poświęcone będzie sytuacji branży gospodarki odpadami po wdrożonych zmianach legislacyjnych oraz perspektywom na najbliższy czas. Konferencja jest próbą zdiagnozowania sytuacji po zmianach w ustawie o odpadach, ustawie o utrzymaniu czystości, czy obowiązkach wynikających z nowych konkluzji BAT i rozporządzeń ministerialnych. Ma ona także być podpowiedzią, jaką strategię powinny przyjąć samorządy, firmy komunalne, czy też instalacje, aby odnaleźć się w nowej sytuacji. Prelegentami będą prawnicy, technolodzy, kadra zarządzająca firm zbierających i przetwarzających odpady oraz naukowcy związani z branżą.  Konferencja, skierowana do samorządowców, przedsiębiorców i osób zainteresowanych problematyką odpadową, będzie się odbywać w sali konferencyjnej na terenie targów. 

W zeszłorocznym Forum wzięło udział 230 zarejestrowanych uczestników, głównie
 z rejonu południowej Polski - na podstawie dotychczasowych doświadczeń liczymy na podobną frekwencję w kolejnej edycji. Pragniemy zaznaczyć, że Forum organizowane jest na zasadzie „non profit”, wstęp, uczestnictwo i catering dla zarejestrowanych uczestników jest darmowe, również zaproszeni prelegenci nie otrzymują za swe wystąpienia honorariów. Mimo tego, a może właśnie dlatego, wśród uczestników panuje opinia o wysokim poziomie merytorycznym prezentowanych referatów.  

Udział w konferencji MIFOD jest bezpłatny, ale wymagane jest przesłanie zgłoszenia (za pośrednictwem formularza na stronie Targów lub mailowo: panek@apriva.plekotech@targikielce.pl). Na jego podstawie będą przygotowywane identyfikatory, uprawniające m. in. do wstępu do sali, gdzie będzie się odbywał konferencyjny lunch.

Zapraszamy do udziału. 

 

Informacje na temat Forum:
Daria Panek-Płókarz, panek@apriva.pl,
tel. kom. +48 698 26 99 79